Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 350 zł
ATACHE > C VITAL Program - Zabieg antyoksydacyjny, przeciwzmarszczkowy, naprawczy do twarzy 5 zab/op

C VITAL Program - Zabieg antyoksydacyjny, przeciwzmarszczkowy, naprawczy do twarzy 5 zab/op

Producent: ATACHE
Indeks: 640515

OPIS

Laboratoria Atache, będące pionierem w zastosowaniu witaminy C w Europie, stworzyły linię C VITAL w celu zwalczania procesów utleniania zachodzących w skórze. Należący do linii C VITAL ekskluzywny program kabinowy, BIOLOGICAL TRIPLE-ANTIOXIDANT PROTECTOR, został zaprojektowany w celu zneutralizowania szkodliwego dla skóry działania wolnych rodników. Połączenie trzech składników: czystej witaminy C w postaci trwałej z witaminą E i kwasem liponowym, daje nieocenione efekty. Dodatnio wpływa na skórę, zapewniając jej całkowity komfort podczas kuracji i po jej zakooczeniu. W krótkim czasie przywraca skórze świetlistośd i żywotnośd. Skóra jest odżywiona, doskonale nawilżona, rozjaśniona i sprężysta.

Zalecenia do wykonania zabiegu:

  • C VITAL PROGRAM jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn.
  • Został opracowany dla każego typu skóry z oznakami przedwczesnego starzenia się a szczegónie dla osób narażnych na działanie zewnętrznych i wewnętrznych czynników, powodujących przedwczesne pojawianie się zmarszczek.
  • Idealny dla skóry szarej, zniszczonej, wymagającej rewitalizacji.

Kiedy rozpocząć zabiegi ?

  • Zapobiegawczo, ochronnie: przed pojawieniem się zmarszczek.
  • Zabieg redukujący zmarszczki i poprawiający ogólną kondycję skóry: stosować w dowolnym momencie, w celu zmniejszenia już istniejąych zmarszczek, poprawy napięcia i kolorytu, odzyskania promiennego wyglądu skóy.
  • Kurację C VITAL PROGRAM można rozpocząć o każdej porze roku. Zabiegi można powtarzać tak często, jak kosmetyczka uzna to za konieczne. Zalecamy 1 zabieg w tygodniu.

Przebieg zabiegu:

1. Przygotowanie Skompresowanej maski do twarzy. Czas: 2 minuty.
Do znajdującego się w zestawie naczynka wlad 20 ml Vitamin Complex oraz połowę zawartości listka serum z czystą witaminą C. Oba składniki wymieszać szpatułką. Następnie do tak otrzymanego roztworu witaminowego włożyć sprasowaną maseczkę. Pozostawić ją na kilka minut, aby płyn wchłonął się tworząc elastyczną, wilgotną maskę. W tym czasie rozpoczynamy zabieg.


2. Przygotowanie skóry: demakijaż i piling. Czas: 5-8 minut.
Usunąć makijaż, oczyścić i stonizować skórę twarzy, szyi i dekoltu za pomocą odpowiednich produktów z linii profesjonalnej Atache (wybór produktów zależy od typu cery). Następnie wykonać piling twarzy, szyi i dekoltu wybranym produktem Atache. Usunięcie martwych komórek naskórka ułatwi głębszą aplikację aktywnych składników.


3. I faza aktywacji - serum: Witamina C. Czas: 5 minut.
Pozostałą zawartość listka serum zaaplikować na skórę twarzy, szyi i dekoltu wykonując ruchy masujące w celu wchłonięcia preparatu. To najważniejszy etap zabiegu, ponieważ skóra dostaje bezpośrednio czystą, pełnowartościową witaminę C.


4. II faza aktywacji - maska + kompleks witaminowy. Czas: 5 minut.
W międzyczasie sprasowana maseczka wchłonęła aktywne substancje. Należy wyjąć ją z naczynka i nałożyć na twarz. W okolice szyi można dodatkowo nałożyć delikatną gazę nasączoną roztworem witaminowym jaki pozostał w naczynku. Resztę kompleksu witaminowego zaaplikować na maskę za pomocą delikatnego pędzla. Wygładzić maskę na twarzy tak, by dokładnie do niej przylegała.


5. III faza aktywacji - Antioxidant Mask. Czas: 20 minut.
Przygotować maseczkę Antioxidant Mask: zawartość jednej saszetki połączyć z 90-110 ml wody niegazowanej. Dokładnie mieszać przez 1-2 min, aż do uzyskania masy o jednolitej konsystencji. Następnie rozłożyć ją na twarz, szyję i dekolt (na uprzednio położoną maskę z witaminami) w czasie nie dłuższym niż pięć minut. Całość pozostawić na skórze przez 15-20 minut, a następnie usunąć jednocześnie obie maseczki. Pozostałości maski doczyścić wilgotnym płatkiem kosmetycznym.


6. Zakończenie zabiegu - Fluid Aktywny. Czas: 5 minut.
Na zakończenie zabiegu rozprowadzić całą zawartość listka Active Fluid na skórze twarzy, szyi i dekoltu. Aplikować za pomocą delikatnego i odprężającego masażu, aż do całkowitego wchłonięcia się preparatu.

 

PLIK DO POBRANIA:

Opis zabiegu/produktu dostępny po zalogowaniu