Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
N-RENEWAL > B-TM -preparat do mezoterapii mikroigłowej z peptydem, 10x2ml

B-TM -preparat do mezoterapii mikroigłowej z peptydem, 10x2ml

Producent: N-RENEWAL
Indeks: B-TM

OPIS

preparat odbudowujący i nawilżający skórę w sposób ponad przeciętny. Substancje aktywne biopierwiastki jak krzem organiczny który uczestniczy w biosyntezie kolagenu, podstawowego składnika tkanki łącznej. Wzmacnia i uelastycznia ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza przepuszczalność naczyń włosowatych, przyspiesza procesy gojenia, działa sebostatycznie.

Cynk - żaden inny mikroelement nie wpływa na tak wiele procesów zachodzących w organizmie. Cynk uczestniczy w produkcji wielu hormonów, m.in. insuliny, testosteronu, tyroksyny. Od niego zależy prawidłowa budowa białek, a więc także nowo powstających komórek. Wpływa on na metabolizm kolagenu, odpowiada za wzrost włosów, paznokci, regenerację tkanek, wzmacnia układ odpornościowy. Cynk jest także silnym antyoksydantem. Uczestniczy w wytwarzaniu prostaglandyn regulujących m.in. funkcje wydzielnicze skóry, a zatem jest także odpowiedzialny za ilość wytwarzanego sebum.

Miedź ułatwia wprowadzenie żelaza do hemoglobiny. Ma działanie krwiotwórcze, chroni naczynia krwionośne przed pękaniem. Jej niedobór wywołuje niedokrwistość. Jest istotna w odbudowie keratyny, a także w syntezie melaniny, barwnika skóry. Reguluje wydzielanie sebum, wspomaga pielęgnację skóry mieszanej. Jest biopierwiastkiem o  właściwościach przeciwstarzeniowych, uelastyczniających i dotleniających komórki skóry, biogenną adenozyną umożliwia rozluźnienie naprężonej skóry, dzięki czemu koryguje zmarszczki.

Żelazo działa antyutelniająco, jest składnikiem hemoglobiny, bierze udział w procesach przenoszenia tlenu praktycznie do wszystkich komórek. Uczestniczy w procesach detoksykacji organizmu oraz regeneracji skóry właściwej. Żelazo jest niezbędnym składnikiem w syntezie kolagenu.

WSKAZANIA: Kompleksowa rewitalizacja, przesuszona skóra, słabo napięta, nierówny koloryt.

OBSZAR DZIAŁANIA: Twarz, ciało.

PRZECIWWSKAZANIA: Nie stosować u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

Opakowanie: 10 ampułek x 2ml.