Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
N-RENEWAL > Anti-Age - preparat do mezoterapii mikroigłowej z kwasem hialuronowym, 10x2ml

Anti-Age - preparat do mezoterapii mikroigłowej z kwasem hialuronowym, 10x2ml

Producent: N-RENEWAL
Indeks: ANTI-AGE HA

OPIS

innowacyjny preparat N-Renewal Anti Age HA 3,5%. Substancja aktywna w preparacie to nowatorskie połączenie dwóch aktywnych, o zwiększonej czystości kwasów hialuronowych. Niskocząsteczkowego <50kDa oraz wysokocząsteczkowego >50kDa. Substancja wspomagająca to koloid złota. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy wnika głęboko do zmarszczek i wypełnia je. Odbudowuje i regeneruje naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy na powierzchni skóry tworzy film ochronny, który zabezpiecza przed utratą wody. Skutecznie nawilża nadmiernie wysuszoną i spierzchniętą skórę.

N-Renewal Anti Age HA 3,5% dzięki połączeniu dwóch typów kwasu hialuronowego redukuje zmarszczki, a także nawilża skórę. Sprawia, że jest ona gładka i jędrna.
Preparat zalecany jest dla każdego rodzaju skóry. Jest substancją biozgodną, nie wywołuje podrażnień, alergii, pieczenia i zaczerwienienia skóry. Kwas hialuronowy ma niezwykłą zdolność utrzymania nawilżenia skóry. Ponad połowa zawartości kwasu hialuronowego w naszym organizmie znajduje się w skórze. Niestety wraz z wiekiem, szczególnie po 35 roku życia, jego ilość znacznie maleje. Także w okresie letnim, pod wpływem promieniowania UV kwas hialuronowy ulega fotodegradacji, prowadząc do procesu fotostarzenia się skóry. Wraz z spadkiem jego ilości, zmienia się struktura włókien kolagenowych, co prowadzi do powstawania zmarszczek i bruzd, skóra staje się sucha i pomarszczona.


WSKAZANIA  gdy skóra jest zmęczona, wysuszona, słabo napięta, jej kolor nie jest jednakowy.

OBSZAR ZABIEGU: ● Twarz, ciało.

  • lifting,
  • zwiotczała skóra (twarzy i ciała),
  • fałdy, zmarszczki szyi.

Przeciwwskazania: Nie stosować u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

Opakowanie: 10 ampułek x 2 ml

 SKŁAD: Aqua, Hyaluronic ACID, Sodium Hyaluronate, Colloidal Gold, Hexamidine Diisothionate.