22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
ATACHE > ESSENTIELLE Renewal Therapy - Piling złuszczająco-odbudowujący do skóry tłustej i trądzikowej 12 x 5ml

ESSENTIELLE Renewal Therapy - Piling złuszczająco-odbudowujący do skóry tłustej i trądzikowej 12 x 5ml

Producent: ATACHE
Indeks: 640251

OPIS

Produkt o szerokim działaniu. W pierwszym etapie skutecznie zmiękcza i usuwa (złuszcza) obumarłe komórki naskórka, oczyszcza i odświeża skórę. Odblokowuje pory. Następnie wygładza skórę, nawilża i regeneruje, pobudza jej odnowę. Doskonale przygotowuje skórę na przyjęcie kolejnych aktywnych składników. Jego formuła opiera sie na wyjątkowym połączeniu kwasu laktobionowego, który jest polihydroksykwasem najnowszej generacji, z alfa- i beta-hydroksykwasami. Stosowanie tego produktu daje skórze nieocenione właściwości pilingujące, nawilżające i antyoksydacyjne. Przyspiesza gojenie się skóry.

Polecane dla każdego rodzaju skóry jako forma pilingu w trakcie profesjonalnego zabiegu w gabinecie kosmetycznym. 


Sposób użycia: aplikować pędzlem na 5-10 minut, po czym zmyd letnią wodą. Piling nie wymaga użycia neutralizatora. Zaleca się stosować 1-2 razy w tygodniu, w zależności od rodzaju skóry. Można stosowad przed każdym zabiegiem, wymagającym delikatnego złuszczenia naskórka.


Składniki aktywne: AHA: kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy, kwas cytrynowy; BHA: kwas salicylowy; PHA: kwas laktobionowy; aloes, mleczan mentylu, Polyquaternium 10.