Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
ATACHE > VITAL AGE RETINOL Wrinkle Attack Pearls - Przeciwzmarszczkowe perły z retinolem 30x 0,28ml

VITAL AGE RETINOL Wrinkle Attack Pearls - Przeciwzmarszczkowe perły z retinolem 30x 0,28ml

Producent: ATACHE
Indeks: 640410

OPIS

Retinol to czysta postać witaminy A. Ta rozpuszczalna w tłuszczach witamina, niezbędna dla zdrowia skóry, odgrywa bardzo ważną rolę zarówno w procesie odnowy komórkowej, jak i w produkcji kolagenu. VITAL AGE RETINOL firmy Atache, stymuluje odnawianie się komórek epidermy, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i pobudza jej naturalne mechanizmy obronne przeciw wolnym rodnikom. Pomaga zmniejszyć zmarszczki i drobne linie na twarzy, szyi i dekolcie. Nie tylko leczy defekty skóry, ale jednocześnie pozostawia ją miękką, gładką, jasną i promienną. Komórki regenerują się i mnożą najlepiej w nocy, podczas procesu odbudowy naskórka, dlatego stosowanie retinolu na noc przynosi największe efekty. Perły Vital Age RETINOL, zawierające 0,2% stężenie retinolu, to produkt najnowszej generacji, który skutecznie przenika w głąb skóry. Stabilizuje równowagę hydrolipidową. Redukuje zmarszczki począwszy od pierwszej aplikacji produktu.


Sposób użycia:
Dokładnie oczyścić twarz odpowiednim żelem i tonikiem z linii Atache. Następnie 2 pełne kapsułki z retinolem wmasować delikatnie w skórę twarzy, szyi i dekoltu, aż do całkowitego wchłonięcia się. Zaleca się stosowanie na noc.
Czas trwania kuracji: Intensywna kuracja powinna trwać 15 dni: co drugi dzień aplikujemy zawartość 2 pereł na skórę twarzy, szyi i dekoltu. W pozostałe dni uzupełniamy kurację stosując krem na noc RETINOL WRINKLE ATTACK NIGHT. Każdego dnia rano aplikować krem na dzień RETINOL WRINKLE ATTACK DAY.
W przypadku ekspozycji na słooce, zaleca się używanie kremów z filtrami Atache. Zaleca się nie stosowad w okresie ciąży i karmienia piersią. W przypadku podrażnieo zaprzestad stosowania.
Opakowanie: słoik zawierający 30 pereł x 0,28ml.
Składniki aktywne: retinol.