Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
ATACHE > VITAL AGE RETINOL zestaw na 5 zabiegów - Zabieg przeciwzmarszczkowy z retinolem i koenzymem Q10 do twarzy 5 zab/op

VITAL AGE RETINOL zestaw na 5 zabiegów - Zabieg przeciwzmarszczkowy z retinolem i koenzymem Q10 do twarzy 5 zab/op

Producent: ATACHE
Indeks: 640403

OPIS

Profesjonalny program przeciwzmarszczkowy, który łączy w sobie czysty RETINOL i koenzym Q10, osiągając w ten sposób optymalną siłę zwalczania wolnych rodników. Zabieg redukuje już istniejące zmarszczki, pobudza odnowę komórkową, spowalnia procesy starzenia się skóry. Jego rezultaty wynikają z innowacyjnego połączenia składników oraz samej metody pracy.

Zalecenia do wykonania zabiegu:

  • Rodzaj skóry: Vital Age Retinol został opracowany dla każdego typu skóry, a szczególnie dla narażonych na działanie zewnętrznych i wewnętrznych czynników, powodujących przedwczesne pojawianie się zmarszczek.
  • Kurację VITAL AGE RETINOL można rozpocząd o każdej porze roku.
  • Zabiegi można powtarzad tak często, jak kosmetyczka uzna to za konieczne: zaleca się 1-2 razy w tygodniu.

Kiedy rozpocząć program:

  • Zapobiegawczo, ochronnie: przed pojawieniem się zmarszczek, linii mimicznych na twarzy.
  • Zabieg redukujący zmarszczki: stosowad w dowolnym momencie, w celu zmniejszenia już istniejących zmarszczek.

Produkty w zabiegu:

  • RETINOL serum - zawierające wysoką koncentrację retinolu, co gwarantuje bardziej skuteczną i łatwiejszą absorpcję witaminy A w czystej postaci. Dzięki temu w widoczny sposób redukuje istniejące już zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie. Składniki aktywne: retinol.
  • Q10 PEARL - Perły zawierające wysoką koncentrację koenzymu Q10, który dodatkowo zwiększa siłę działania i efekty retinolu. Składniki aktywne: koenzym Q10.
  • HYDRAMASK - Innowacyjna, hydrożelowa forma maseczki, która zapewnia dłuższe działanie nawilżające, odżywcze i naprawcze wszystkich aktywnych składników maski. Jej okluzyjne działanie dodatkowo ułatwia absorpcję retinolu i koenzymu Q10. To swoiste połączenie składników i struktury maski pozwala dużo dłużej cieszyd się oczekiwanymi efektami. Składniki aktywne: kwas hialuronowy, nagietek lekarski, alga Codium Tomentosum.
  • FIRMING FLUID - Lekka emulsja, doskonała jako ostatni dotyk w profesjonalnej pielęgnacji, który pozostawi skórę jeszcze bardziej miękką i równomiernie rozświetloną (Soft Focus Effect). Składniki aktywne: witamina E, kwas hialuronowy.