Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
NATINUEL > Aktywny koncentrat do iniekcji FAT NORMALIZE 3x18 + 3x2 ml - redukcja tkanki tłuszczowej (apoptoza komórek)

Aktywny koncentrat do iniekcji FAT NORMALIZE 3x18 + 3x2 ml - redukcja tkanki tłuszczowej (apoptoza komórek)

Producent: NATINUEL
Indeks: CCS03

OPIS

Zabieg wskazany w celu zmniejszenia masy tkanki tłuszczowej poprzez pobudzenie apoptozy adipocytów. Rewolucyjna biologiczna redukcja tkanki tłuszczowej umożliwiająca zmianę kształtu ciała i usunięcie złogów tłuszczowych na twarzy i ciele.

Preparat medyczny, sterylny do zastosowania za pomocą mezoterapii igłowej.

Mechanizm działania: Apoptoza komórek, stosowana w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, pozwala na zredukowanie takiego nadmiaru, bez uszkodzenia powłok twarzy. Apoptoza to proces biologiczny zachodzący w organizmie w celu zmniejszenia liczby komórek. Szczególną cechą apoptozy, która odróżnia się od martwicy tkanek, jest brak zapalenia. Komórka wchłaniana jest przez makrofagi bez uwalniania mediatorów stanu zapalnego. Literatura przedmiotu wskazuje, że dawka witaminy C (o stężeniu pomiędzy 0,12% a 0,24%) wywołuje apoptozę jeśli adipocyty pobudzają do infi ltracji. W tym celu stosujemy Fat Normalize zawierający odpowiednie stężenie witaminy C w celu pobudzenia apoptozy. Zabieg ten może być stosowany zarówno na twarz jak i na ciało. W przypadku warzy zredukowanie liczby komórek umożliwia zmniejszenie objętości dolnej części twarzy, które wraz ze zwiększeniem objętości jej górnej części, optymalizuje trójkąt piękna. Zabieg na twarzy można również przeprowadzić na poziomie worków tłuszczowych powiek powodując ich zmniejszenie bez konieczności interwencji chirurgicznej . W przypadku ciała zabieg można stosować w celu likwidacji nadmiaru tłuszczu w każdym miejscu, co pomoże zharmonizować sylwetkę.
Sposób stosowania: Produkt przygotowuje się mieszając dwa roztwory znajdujące się w opakowaniu. Następnie wykorzystuje się 1 ml produktu na cm². Jeśli to konieczne zabieg może być powtórzony po 7 dniach.