Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
NATINUEL > Alium H24 - sterylny wypełniacz hiualuronowy 1 ml w strzykawce

Alium H24 - sterylny wypełniacz hiualuronowy 1 ml w strzykawce

Producent: NATINUEL
Indeks: MD01

OPIS

Bio-kompatybilny wyrób medyczny do użycia medyczno-chirurgicznego. Przeznaczony do tymczasowej korekty deficytu tkanek miękkich nabytych i wrodzonych. Jest wstrzykiwany na poziomie śródskórnym i znajduje zastosowanie w zakresie korygowania zmarszczek nosowo-wargowych, zmarszczek głębokich, podbródka oraz modelowania nosa i ust.

  • preparat nie powoduje uszkodzeń struktury komórkowej
  • nie zmienia morfologii komórkowej
  • nie zmienia żywotności komórek
  • stymuluje wytwarzanie hialuronu o wysokiej masie cząsteczkowej

Produkt zapakowany sterylnie w strzykawkę. W opakowaniu 2 igły do aplikacji 27G.

Po wszczepieniu, produkt jest poddany procesowi resorpcji w ciągu 8-12 miesięcy.

Postać preparatu: Hydrożel monofazowy sterylny, przeznaczony do iniekcji, apirogenny, składający się z hialuronianu sodu usieciowany za pomocą BDDE z dodatkiem glicyny i L-proliny i jest buforowany za pomocą wody apirogennej. Produkt ma formę galaretowatej przezroczystej masy o pH 6,5 ± 1 wykazuje dobre właściwości mechaniczne lepkości i elastyczności oraz posiada doskonałą odporność na kompresje i spójność w obecności wody.

Przy produkcji ALIUM nie został wykorzystany żaden surowiec pochodzenia zwierzęcego.

Hialuronian sodu, wykorzystywany w produktach  ALIUM H24 oraz  ALIUM H28 jest surowcem oczyszczonym otrzymanym z fermentacji bakterii (metodą biotechnologiczną ) poprzez  Streptococcus Equi .  Jest to naturalny szczep bez modyfikacji genetycznych (bez GMO). Szczep ten gwarantuje nam najwyższą czystość, ponieważ nie produkuje streptokinazy, hialuronidazy, toksyny erytrogenicznej, hemolizyny, endotoksyny poza komórką, ani żadnej innej toksyny lub zanieczyszczenia immunogennego.

Nieobecność  działania enzymu ( hialuronidazy ) wyjaśnia zdolność  danego szczepu do produkcji  HA  o wysokiej masie cząsteczkowej .