22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł

Firma SABELL istnieje od 1994 roku. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie salonów kosmetycznych. W swojej ofercie zgromadziliśmy produkty wielu renomowanych producentów profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, preparatów do medycyny estetycznej, depilacji, do manicure, pedicure oraz akcesoria kosmetyczne, artykuły higieniczne, sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych. Aktualnie w ofercie jest ponad 4000 artykułów dla kosmetyki profesjonalnej.

Firma jest importerem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce kosmetyków marek:  Dr. Grandel, Arabesque, preparartów do depilacji Starpil i Starsoft oraz dystrybutorem kosmetyków: Bielenda Professional, Afrodita i Natinuel, preparatów do pedicure Callux i pasty cukrowej Alexandria.

Zapewniamy wysoką jakość produktów, dobre ceny oraz fachową i miłą obsługę.

Działamy szybko i sprawnie. Klienci z całej Polski mogą otrzymać dostawę przesyłką kurierską w ciągu 24-48 godzin.

Prowadzimy również działalność szkoleniową. Zapraszamy na szkolenia warsztatowe z medycyny estetycznej (mezoterapia igłowa, mikroigłowa, wypełniacze hialuronowe), warsztaty depilacji woskami bezpaskowymi i paskowymi oraz depilacji pastą cukrową. Organizujemy prezentacje i warsztaty produktowe pomagające poznać ofertę zabiegów różnych marek, które oferujemy a także szkolenia z technik sprzedaży i obsługi klienta w Salonie i zarządzania Salonem i SPA.


Zapraszamy.