22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
Producenci > DR GRANDEL

DR. GRANDEL - ZNAMY TWOJĄ SKÓRĘ.

Profesjonalne aspiracje i metody naukowe sprawiają, że nasza kosmetyka oparta na zoptymalizowanej naturze made in Germany to najlepszy wybór. To daje pewność, że zawsze wybierasz to, co najlepsze. DR. GRANDEL to doskonałość, która wpływa na skórę.

WYSOKO SKONCENTROWANE KOSMETYKI OPARTE NA STARANNIE DOBRANYCH SKŁADNIKACH, STWORZONE PRZEZ PROFESJONALISTÓW

DR. GRANDEL został stworzony specjalnie dla profesjonalnych usług kosmetycznych i jest dostępny tylko tam, gdzie kompetencja i doradztwo są najważniejsze: w salonach kosmetycznych, aptekach i sklepach ze zdrową żywnością. Nasze produkty z wysoko skoncentrowanymi składnikami aktywnymi i innowacyjnymi formułami oferują odpowiednie rozwiązania dla osiągnięcia pożądanych efektów.

WYNIKI TESTÓW, KTÓRE CIĘ PRZEKONAJĄ

BADANIA I ROZWÓJ

DR. GRANDEL prowadzi badania i rozwija swoje produkty we własnych laboratoriach, korzystając z najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu zapewniamy najwyższą innowacyjność, skuteczność i bliski kontakt z klientami.

JAK WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Marka DR. GRANDEL powstała dzięki chemikowi i specjaliście ds. żywienia, dr. Felixowi Grandelowi, który już w młodym wieku stworzył drogę do skutecznej i łagodnej kosmetyki opartej na naturalnych składnikach.

PIONIER EPIGRAN

Dr. Felix Grandel aktywnie działał w dziedzicznym młynie Pfladermühle w Augsburgu, istniejącym od ponad 1000 lat. Niezainteresowany produkcją mąki, badał wpływ oleju z kiełków pszenicy na skórę. Wynikiem tych badań był produkt pielęgnacyjny "Epigran", wprowadzony na rynek w 1947 roku. To serum z olejem z kiełków pszenicy, które działa ujędrniająco i wzmacniająco i od 60 lat cieszy się doskonałą opinią w kosmetologii. Od tamtej pory wprowadziliśmy ponad 125 innowacji.

Jeśli jesteś klientem detalicznym i chcesz kupić produkt, zajrzyj do GRANDEL

 

SERIE PRODUKTÓW